Усі мають бути готовими захищати Україну – Резніков
-2.1 C
Киев
21.01.2022
Новини України

Усі мають бути готовими захищати Україну – Резніков

Усі мають бути готовими захищати Україну – Резніков

Фото: Пресс-служба Кабмина Олексій Резніков визнав, що суспільство й армія зберігають багато інерції

Агресивний сусід нікуди не дінеться, тому українцям треба перелаштувати свідомість, зазначив голова оборонного відомства.

 

Між Україною та Росією більше ніколи не буде відносин, як раніше. Тому всі українці мають бути готовими захищати свою країну і привчати дітей до того, що це їх може торкнутися. Про це сказав міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю для ArmyInform, яке було оприлюднено в середу, 8 грудня.

 

 

 

«Напад Росії багато чого змінив. Але і в суспільстві, і в самій армії, як і раніше, зберігається багато інерції. Стоїть найскладніше завдання — перелаштувати свідомість. Наш агресивний сусід нікуди не дінеться», — заявив Резніков.

 

З його слів, навіть якщо війна несподівано закінчиться завтра і Росія піде з окупованого Криму й окремих районів Донбасу, неконфліктного співіснування досягнути можна буде тільки через десятиліття чи більше.

 

«Як було раніше, уже не буде. Усі громадяни мають бути готові захищати країну. Щоб у Кремлі не виникало навіть думок про рецидиви. Ми повинні виховувати дітей із розумінням, що їх це може торкнутися. А це означає зовсім інший формат відносин між громадянами та владою. Це база для нового публічного контракту», – наголосив Резніков.

 

Раніше Резніков заявив, що вторгнення Росії в Україну може закінчитися «кривавою бійнею» і тоді «російські хлопці повертатимуться в трунах».

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар