З 2021 року всі ОТГ перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом, - Шмигаль
12 C
Киев
18.05.2021
Політика

З 2021 року всі ОТГ перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом, — Шмигаль

З 2021 року всі ОТГ перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом, - Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль
Кабінет міністрів

За словами урядовця, тепер райони не зможуть втручатися в бюджети громад

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що з 1 січня 2021 року всі об’єднані територіальні громади країни перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі. 

«З 1 січня 2021 року всі громади перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом. Відтепер ніякого втручання районів у бюджети громад не може бути», — написав прем’єр.

Також він зауважив, що багато громад формуватимуть бюджет вперше, а частина буде переформатовуватися через зміни до адміністративно-територіального устрою. Саме з огляду на це, важливо не затягувати розгляд держбюджету на наступний рік, адже це напряму впливатиме на тривалість формування місцевих бюджетів.

«Нові райони, об’єднані територіальні громади повинні мати час на прийняття власних бюджетів. Тому прошу й закликаю парламентарів якнайшвидше розглянути та ухвалити Бюджет на 2021 рік. Прошу бути реалістичними у своїх запитах та враховувати реалії часу», — підсумував очільник Кабміну.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, що парламент розпочне розгляд законопроєкту про державний бюджет на 2021 рік на найближчому пленарному тижні.

Источник

Залишити коментар