З січня частині пенсіонерів підвищать виплати
-14.1 C
Киев
17.01.2021
Новини України

З січня частині пенсіонерів підвищать виплати

З січня частині пенсіонерів підвищать виплати

Фото: Корреспондент.net В Україні з січня зросте мінімальна пенсія

Додаткові 400 грн в місяць обіцяють пенсіонерам, які отримують мінімальну пенсію за віком і мають необхідний страховий стаж.

 

Частині непрацюючих пенсіонерів з Нового року підвищать мінімальну пенсію з 2 000 до 2 400 гривень. Відповідні зміни відбудуться у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати з 5 000 до 6 000 гривень, повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України (ПФУ).

 

Так, для осіб, які досягли віку 65 років, за наявності в чоловіків 35 років, у жінок 30 років страхового стажу, мінімальний розмір пенсії за віком становить 40% від мінімальної заробітної плати.

 

«Перерахунок пенсії проведено з дня встановлення нового розміру мінімальної заробітної плати, крім пенсіонерів, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування)», — йдеться в повідомленні.

 

Пенсіонерам, які працюють, після звільнення з роботи або припинення такої діяльності пенсія перераховується з урахуванням мінімальної заробітної плати, визначеної на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності, відзначили в ПФУ.

 

Раніше повідомлялося, що у 2020 році середня пенсія в Україні зросла на 400 гривень.

 

Нагадаємо, що раніше українці сказали, який розмір пенсії був би прийнятним. Середнє значення більш ніж у три рази більше від нинішньої суми, але опитані називали суми від 2 тисяч до 70 тисяч гривень.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар