За рішенням КСУ стоять зовнішні сили - РНБО
25.4 C
Киев
22.06.2021
Новини України

За рішенням КСУ стоять зовнішні сили — РНБО

За рішенням КСУ стоять зовнішні сили - РНБО

Фото: скриншот видео Олексій Данилов

Олексій Данилов заявив про існування цілісного плану, спрямованого проти основ української державності.

 

Президент України Володимир Зеленський заявив, що сумнівається, що скасування відповідальності за недостовірні дані в деклараціях було рішенням суддів Констітуціолнного Суду. Про це він сказав увечері в четвер, 29 жовтня, на терміновому засіданні Ради Національної безпеки і оборони.

 

«Я не знаю, хто за цим стоїть. Я не впевнений, що всі судді Конституційного Суду дійсно самі вирішили зробити те, що вони вчора зробили. Точніше — натворили», — сказав Зеленський.

 

У свою чергу, глава РНБО Олексій Данилов заявив про існування цілого плану з підриву основ української державності.

 

«Ряд останніх подій, пов’язаних з рішеннями Конституційного Суду України, дає істотні причини вважати, що існує цілісний план, спрямований проти основ української державності. В даному випадку КСУ виступає криголамом у досягненнях України на шляху до європейської та євроатлантичної інтеграції, руйнуючи антикорупційне законодавство, приймаючи персонально мотивоване рішення щодо антикорупційних органів», — сказав Данилов.

 

Він нагадав, що в лютому минулого року КСУ визнав неконституційним закон про незаконне збагачення, в результаті чого були закриті гучні кримінальні справи. А 27 жовтня суд фактично ліквідував е-декларації.

 

«Такі дії суду мають ряд не просто негативних, а катастрофічних наслідків, як у внутрішньому, так і в зовнішньому вимірі нашої країни», — підкреслив глава РНБО.

 

Він також зазначив, що скандальне рішення було прийнято відразу після місцевих виборів.

 

«Синхронізація цих подій свідчить про цілеспрямованість і продуманість антидержавних дій. Виникає питання: які зовнішні і внутрішні сили диригують цією ситуацією? Хто зацікавлений у максимальному ослабленні української влади, влади президента і згортання європейської інтеграції?» — резюмував Данилов.

 

По закінченню засідання РНБО в терміновому порядку було зібрано засідання Кабінету Міністрів України в Офісі президента.

 

Також повідомлялося, що про всі рішення буде пізніше повідомлено на сайті президента України.

 

Нагадаємо, що раніше судді КС на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. .

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар