Загрозу скасування безвізу знято - голова МЗС України
17.6 C
Киев
28.09.2022
Новини України

Загрозу скасування безвізу знято — голова МЗС України

Загрозу скасування безвізу знято - голова МЗС України

Фото: МИД Украины Поки що Україна несе репутаційні ризики

МЗС уже другий день займається подоланням наслідків рішення КСУ з точки зору можливого призупинення безвізу, заявив міністр.

 

Після рішень Ради національної безпеки і оборони питання тимчасового припинення безвізу знято з порядку денного. Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів в інтерв’ю Новому времени.

 

«Після вчорашніх рішень РНБО і Кабміну я переконаний, що питання тимчасового припинення дії безвізу з ЄС знято з порядку денного», — додав Кулеба.

 

За його словами, МЗС вчора, 29 жовтня, займалося подоланням наслідків цієї проблеми з точки зору можливого призупинення безвізу.

 

«Поки єдині репутаційні ризики ми несемо через рішення КСУ. Тому що він, по суті, зруйнував ту антикорупційну інфраструктуру, яка була створена спільно з нашими міжнародними партнерами в інтересах українського народу і євроінтеграції України», — сказав Кулеба.

 

 

Нагадаємо, в Україні розгорівся політичний скандал після того, як 27 жовтня на закритому засіданні КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. Пізніше в ЄС відреагували на рішення КСУ про декларації. У Представництві Євросоюзу нагадали, що фінансова допомога Україні пов’язана з діяльністю антикорупційних органів. Також ЗМІ повідомили, що через КС Україна може втратити безвіз.

 

Президент Володимир Зеленський зібрав екстрені засідання РНБО і Кабміну, у результаті чого в Раду подадуть терміновий законопроект про відновлення доброчесності конституційного судочинства в Україні, який передбачає відставку всього складу КСУ.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар