5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини світу

Захворюваність на COVID у світі різко пішла на спад

Захворюваність на COVID у світі різко пішла на спад

Приріст коронавірусу у світі скорочується

За місяць кількість хворих скоротилася майже удвічі, також зменшилася і кількість летальних випадків. Однак, у низці країн заговорили про третю хвилю.

 

У лютому в усьому світі виявили 10,8 млн випадків зараження коронавірусу, що майже удвічі менше, ніж у січні. Про це в п’ятницю, 5 березня, повідомляє ТАСС з посиланням на власні обчислення.

 

Також наголошується, що в лютому було зареєстровано трохи менше за 300 тис. смертей через нове захворювання — в півтора рази менше, ніж місяцем раніше. Однак летальність від інфекції на тлі спаду захворюваності залишилася на колишньому рівні — 2,2%.

 

Хоча, за підсумками лютого, захворюваність на планеті в цілому різко знизилася, в деяких країнах Європи говорять про черговий епідемічний підйом і вводять нові обмежувальні заходи. Так, про початок вже третьої хвилі заявляють в Україні, Італії, Польщі, Сербії та ще ряді держав.

 

Відзначається, що в Україні число підтверджених випадків зараження минулого місяця зросло в півтора рази, а в Сербії — удвічі.

 

У більшості інших країн ситуація стабілізується. Наприклад, у США в лютому виявили менш як 2,4 млн хворих проти 5,9 млн у січні, а в Росії — менше за 400 тис. проти майже 700 тис. У Колумбії і Мексиці темпи поширення інфекції знизилися відразу в чотири рази, а у Великій Британії — в 8,5 разу.

 

У тих країнах, де на початку року смертність через коронавірус вийшла на пік, у лютому число реєстрованих смертей різко скоротилося.

 

У США, які посідають перше місце на планеті за кількістю жертв пандемії, минулого місяця зареєстрували в 2,5 разу менше смертей, ніж у січні, — 62,7 тис.

 

У Мексиці пік припав на останні числа січня, коли за добу помирали більше 1,7 тис. хворих. Зараз у країні фіксують, в середньому, менш як 900 смертей за день.

 

Нагадаємо, в Україні другий день поспіль фіксують понад 10 тисяч COVID-хворих. При цьому кількість нових хворих за добу більш ніж удвічі перевищує число тих, хто подолав інфекцію.

 

ВООЗ: До початку 2022 року пандемія закінчиться

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар