Заяви Ткаченка у Раді немає - Стефанчук
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини України

Заяви Ткаченка у Раді немає — Стефанчук

Заяви Ткаченка у Раді немає - Стефанчук

Фото: Facebook/Олександр Ткаченко Стефанчук буде радий, якщо Ткаченко передумає

Заява про відставку Ткаченка була подана до Ради, проте не зареєстрована з невідомих причин.

 

Заяви міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка про відставку з посади у Верховній Раді немає. Про це заявив речник парламенту Руслан Стефанчук, повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews.

 

«Виявляється, заяву про відставку міністра культури Олександра Ткаченка було направлено до Верховної Ради, але з незрозумілих причин її не зареєстрували. У розмові з нашим журналістом Ткаченко уточнив, що для нього це теж загадка», — зазначає видання.

 

У Раді Ткаченко запитав Стефанчука, чи писати йому нову заяву про відставку. Стефанчук висловив сподівання, що міністр змінить своє рішення.

 

«Я відверто кажу, що офіційно заяви у Верховній Раді немає і я вважаю Олександра Ткаченка одним із найкращих міністрів в уряді. Якщо навіть такий порив у нього був, я дуже прошу, ви робите дуже багато добрих справ, давайте подумайте. Якщо заяви немає в Раді, може, на це воля Божа», — прокоментував ситуацію спікер Ради.

 

Він додав, що буде радий, якщо Ткаченко передумає.

 

«І ми далі будуватимемо українську інформаційну політику і культуру», — заявив Стефанчук.

 

Нагадаємо, голова Мінкульту Олександр Ткаченко написав заяву про відставку 11 листопада. Однією з причин його вирішення стало те, що Кабмін вирішив забрати Держкіно у Міністерства культури. Причому, рішення ухвалювалося без погодження з відомством. Пізніше стало відомо, що Комітет Ради не підтримав відставку Ткаченка.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар