Закон про медіа затягує паски на шиї журналістів, - Марчевський
18.9 C
Киев
17.06.2021
Політика

Закон про медіа затягує паски на шиї журналістів, — Марчевський

Закон про медіа затягує паски на шиї журналістів, - Марчевський

Артем Марчевський
Фото з відкритих джерел

Генеральний продюсер телеканалу «112 Україна» Артем Марчевський прокоментував закон «про медіа», про необхідність прийняття якого заявило посольство США в Україні. На думку Марчевського, закон є репресивним. А заява представниці США — ще одним підтвердженням зовнішнього управління в країні.

«Закон про медіа — це унікальний закон, який зміг об’єднати навколо себе 99% журналістів, які між собою завжди ворогували. Завжди ворогували, але тепер вони всі рішуче проти цього Закону. Тому що він абсолютно диктаторський. Закон, який затягує пояси, тільки на шиї. Він підвішує журналістів. Тому що Нацраді даються нечувані повноваження. Вона зможе закривати Інтернет-ЗМІ, зможе за прискореною процедурою позбавляти ліцензій телеканали, а в деяких випадках — навіть без рішення суду. Нацрада зібралася, проголосувала і досвідання. Немає більше вашого сайту, Вашого видання, ліцензії у телеканалу. Адже ми це все на собі проходили. Ми знаємо як це працює. Всі журналісти кажуть, що це диктаторський закон, але наші західні господарі кажуть, що закон хороший і вони його схвалюють» — заявив Марчевський.

Нагадаємо, 26 жовтня, міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко провів зустріч з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Христиною Квін, в ході якої американський дипломат заявила про необхідність прийняти закон про медіа найближчим часом.

Источник

Залишити коментар