Законопроект Зеленського має ознаки конституційного перевороту - КСУ
23.7 C
Киев
25.06.2021
Новини України

Законопроект Зеленського має ознаки конституційного перевороту — КСУ

Законопроект Зеленського має ознаки конституційного перевороту - КСУ

Фото: 112 Украина Законопроект Зеленського має ознаки конституційного перевороту — голова КСУ

Голова Конституційного Суду говорить, що законопроект має на меті скасування рішення КСУ про декларування.

 

Голова Конституційного Суду Олександр Тупицький стверджує, що законопроект президента Володимира Зеленського про розпуск суду має ознаки конституційного перевороту. Про це він заявив на брифінгу в п’ятницю, 30 жовтня.

 

«З’являється законопроект, який за ніч склепали, який має ознаки конституційного перевороту в Україні. Я це відповідально заявляю. Що має статися у вівторок — скасувати рішення КСУ. Чому указом президента? Навіщо втягувати в це парламент? Одна людина взяла на себе відповідальність, не треба підв’язувати колективну відповідальність, за якою ніхто не відповідатиме», — сказав Тупицький.

 

Нагадаємо, що раніше судді КСУ на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. Пізніше в ЄС відреагували на рішення КСУ щодоо декларацій. У Представництві Євросоюзу нагадали, що фінансова допомога Україні пов’язана з діяльністю антикорупційних органів.

 

Незабаром ЗМІ повідомили, що через КС Україна може втратити безвіз. Європейська комісія отримала підстави для припинення безвізового режиму з ЄС для українців, за даними дипломатичних джерел.

 

Збирається новий Майдан? Наслідки рішення КС

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар