Законопроєкт про референдум і доповідь Шмигаля: Що розгляне Рада наступного тижня
1.1 C
Киев
06.03.2021
Політика

Законопроєкт про референдум і доповідь Шмигаля: Що розгляне Рада наступного тижня

Законопроєкт про референдум і доповідь Шмигаля: Що розгляне Рада наступного тижня

Верховна Рада ІХ скликання
Слуга Народу / Facebook

Серед іншого нардепи обговорять законопроєкт про «податок на Googlе»

Верховна Рада наступного тижня проведе перші пленарні засідання в 2021 році, під час яких планується заслухати доповідь прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо тарифів і розглянути низку законопроєктів. Про це свідчать дані порядку денного парламенту.

Зокрема, у вівторок, 27 січня, крім доповіді Шмигаля буде розглянуто законопроєкти №3612 про всеукраїнський референдум і №3623 про скасування трудової книжки.

Наступного дня на голосування планують поставити проєкт закону №4184 про «податок на Googlе», а також низку «екологічних» законопроєктів.

У четвер, 29 січня, в Раді розглядатимуть закон про ліквідацію податкової міліції №3087-д, реформу Служби безпеки України №3196-д, а також закон про парламентську службу №4530.

Вже в п’ятницю планується закриття четвертої сесії Ради, проте до цього буде обговорено законопроєкт №2051-1, який стосується заборони пластикових пакетів.

Новини за темою: У «Слузі народу» розповіли, за яких умов Рада відправить Кабмін Шмигаля у відставку

Нагадаємо, нещодавно Комітет Верховної Ради з питань правової політики порекомендував остаточно прийняти президентський законопроєкт №1017, який передбачає скорочення кількості народних депутатів до 300. Тоді законопроєкт підтримали 17 членів комітету.

Источник

Залишити коментар