Замовлена МОЗ COVID-вакцина ефективна на 78%
-8.8 C
Киев
20.01.2021
Новини світу

Замовлена МОЗ COVID-вакцина ефективна на 78%

Замовлена МОЗ COVID-вакцина ефективна на 78%

Поставка вакцини в Україну має розпочатися протягом місяця після її реєстрації

Опублікований звіт про клінічні випробування китайської вакцини від коронавірусу CoronaVac в Бразилії.

Замовлена ​​МОЗ вакцина від коронавірусу китайської компанії Sinovac показала ефективність в 78% на третій фазі клінічних досліджень в Бразилії, повідомляє Wall street journal.

Згідно з опублікованими даними, вакцина «дає повний захист від важких випадків захворювання, вселяє надію, що її можна буде використовувати для імунізації більшості країн, що розвиваються».

«У жодного з добровольців, які вакцинувалися, не розвинулися серйозні випадки COVID-19», — заявили в дослідницькому центрі в Сан-Паулу.

У дослідженні взяли участь 12 тисяч медичних працівників. Тому Бразилія стала першою країною, яка завершила випробування CoronaVac.

«Це відмінний результат. Якщо це допоможе запобігти важким випадкам захворювання, госпіталізації, смерті, то це допоможе нам вибратися з цієї пандемії», — сказав член дослідницької групи щодо COVID-19 Університету Кампінас Луїс Карлос Діас.

При цьому наголошується, що вакцина Sinovac менш ефективна, ніж вакцини компаній Moderna, Pfizer і BioNTech, ефективність яких склала 94,5% і 95% відповідно.

«Але CoronaVac можна зберігати в стандартному холодильнику при температурі від 36 до 46 градусів за Фаренгейтом, що спрощує і здешевлює транспортування і зберігання в менш розвинених країнах», — зазначили фахівці з інфекційних захворювань.

Нагадаємо, в кінці грудня влада заявила, що підписала перший контракт на вакцину від коронавірусу з компанією Sinovac. Сума угоди становить 964 млн грн. На цю суму Китай продасть Україні 1913316 доз для 956 658 пацієнтів. У вартість входить і доставка в Київ.

При цьому повідомлялося, що гроші можуть повернути, якщо вакцина не пройде реєстрацію в Україні або матиме ефективність менше 70%.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар