Зараз у президента немає підстав для розпуску ВРУ, – Корнієнко
23.3 C
Киев
22.06.2021
Політика

Зараз у президента немає підстав для розпуску ВРУ, – Корнієнко

Зараз у президента немає підстав для розпуску ВРУ, – Корнієнко

Голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко
Фото з відкритих джерел

Але невідомо, що буде завтра, додав нардеп

Зараз у президента України Володимира Зеленського немає підстав для розпуску Верховної Ради України.

Про це під час брифінгу перед засіданням Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив голова партії «Слуга народу», перший заступник голови депутатської фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

Народний депутат, коментуючи ситуацію навколо КСУ, зазначив, що законопроєкти президента і голови ВРУ – це окремі проєкти законів, їх можуть розглядати окремо: «Щодо декларування – там різні норми, вони по-різному виписані. І в законі президентському є та частина про розпуск КСУ, якої немає у жодному законі, які зараз є на столі».

Олександр Корнієнко зазначив, що президентський законопроєкт – невідкладний, і термін його розгляду спливає до п’ятниці.

Парламентар додав, що не сприймає заяву президента України Володимира Зеленського про розпуск ВРУ, якщо та не розпустить КСУ, шантажем, це, за його словами, звучало як занепокоєння президента тим, що відбувається в країні.

«Зараз у президента немає підстав (для розпуску ВРУ. – Ред.), але ми ж не знаємо, що буде завтра», – сказав Олександр Корнієнко.

Нагадаємо, 29 жовтня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, згідно з яким повинні припинитися повноваження всіх суддів Конституційного суду України. За словами президента, рішення КСУ про неконституційність кримінальної відповідальності за недостовірне декларування «нікчемне» і ухвалене в умовах реального конфлікту інтересів.

Голова Конституційного суду України Олександр Тупицький вважає законопроєкт президента Володимира Зеленського щодо перезавантаження КСУ конституційним переворотом.

Источник

Залишити коментар