Зеленський доручив провести повний "тарифний" аудит в Києві та по областях
-3.2 C
Киев
07.03.2021
Політика

Зеленський доручив провести повний «тарифний» аудит в Києві та по областях

Зеленський доручив провести повний "тарифний" аудит в Києві та по областях

Президент України Володимир Зеленський
Офіс президента

Окрему увагу наказано приділити тарифам на газ та опалення

Президент Володимир Зеленський дав доручення заступнику керівника Офісу президента Кирилу Тимошенку перевірити відповідність тарифної сітки на комунальні послуги, зокрема побутовий газ та опалення в регіонах країни. Про це повідомляє Офіс президента. 

«Враховуючи появу в публічному просторі різних спекулятивних заяв щодо формування тарифів на рівні міст і сіл країни, а також безпідставні спроби окремих представників місцевої влади обґрунтувати перед суспільством додаткове зростання тарифів понад рівень, який уже викликає значні питання з точки зору справедливості, Глава держави доручає заступнику керівника Офісу президента України Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України, зіставити ціноутворення за різні проміжки часу, а також отримати вичерпні роз’яснення від відповідних керівників на місцях щодо завищених тарифів та щодо тарифної політики в цілому», — йдеться у повідомленні.

Новини за темою: НКРЕКП знизила граничний тариф на розподіл газу, — Шмигаль

Як зазначається, передусім перевірка стосується саме тарифів на опалення, побутовий газ та користування пасажирським транспортом.

Окрім цього, окрему увагу слід приділити таким специфічним непрозорим «тарифним проєктам» окремих очільників міст, як стягнення коштів за евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору тощо.

Новини за темою: АМКУ відкрив справи проти 6 газзбутів через зловживання при формуванні ціни на газ

Також в Офісі президента наголосили, що завданням усіх представників системи державної влади є робота в інтересах громадян, а якість управлінської роботи на місцях не може вимірюватися листуванням та згадками у ЗМІ, а має конкретне вираження у платіжках. 

Новини за темою: Через морози в Україні суттєво збільшилося добове споживання газу

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів України ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. 

Источник

Залишити коментар