Зеленський назвав дату зустрічі радників "нормандської четвірки"
22.9 C
Киев
16.05.2021
Політика

Зеленський назвав дату зустрічі радників «нормандської четвірки»

Зеленський назвав дату зустрічі радників "нормандської четвірки"

Президент України Володимир Зеленський
Фото з відкритих джерел

Зустріч відбудеться у форматі відеоконференції

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зустріч радників «нормандської четвірки» відбудеться 13 листопада. Про це він повідомив на брифінгу під час робочого візиту на Луганщину.

Зазначається, що на зустрічі планується обговорити план щодо Донбасу. «Тринадцятого листопада відбудеться відеоконференція радників «нормандської четвірки», на якій будуть проговорюватися всі кроки на майбутнє. Майбутнє у нас тільки одне – відновлення територіальної цілісності України, повністю припинення вогню на Донбасі», – сказав Зеленський.

Нагадаємо, вчора, 5 листопада, Україна представила «План спільних кроків» для Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу. Одним із пунктів плану є демілітаризація окремих районів Донецької та Луганської областей на початку 2021 року та проведення там місцевих виборів до 31 березня 2021 року.

Згодом українська делегація в Тристоронній контактній групі представила ОБСЄ та російській стороні п’ять головних пунктів документа. Проте у відомстві додали, що реалізація такої ініціативи потребує схвалення президентом та парламентом України.

Источник

Залишити коментар