Зеленський назвав терміни перепису населення
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Зеленський назвав терміни перепису населення

Зеленський назвав терміни перепису населення

Фото: president.gov.ua Підписання Меморандуму про співпрацю з Apple

Україна стане другою країною у світі після Сполучених Штатів, яка проведе перепис з Apple.

 

Україна планує провести перепис населення у співпраці з американським техногігантом Apple. Це відбудеться на початку 2023 року, заявив президент Володимир Зеленський, виступаючи у парламенті із щорічним посланням у середу, 1 грудня.

 

«Пишаюся тим, що Україна стане другою країною у світі (після США, – ред.), яка проведе перепис населення у співпраці з Apple у лютому 2023 року», — сказав він.

 

Глава держави також додав, що метою цифровізації країни є можливість для громадян отримувати всі державні послуги онлайн без черг та корупції.

 

Нагадаємо, що 30 листопада Міністерство цифрової трансформації та Apple підписали Меморандум про співпрацю. Документом передбачено, що Apple взаємодіятиме з Мінцифри у рамках Всеукраїнського перепису населення у 2023 році. Компанія надасть підтримку відомству у розробці та визначенні пріоритетних проектів, пов’язаних із переходом України в режим paperless, та у покращенні досвіду взаємодії громадян з органами державної влади. Також Apple співпрацюватиме з Мінцифри для підвищення цифрової грамотності українців.

 

Додамо, що під час свого виступу у Раді Зеленський заявив, що вносить на розгляд законопроект про подвійне громадянство.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар