Зеленський оцінив імовірність війни з РФ
18.9 C
Киев
17.06.2021
Новини України

Зеленський оцінив імовірність війни з РФ

Зеленський оцінив імовірність війни з РФ

Фото: Офис президента Украины Зеленський оцінив імовірність повномасштабного вторгнення з боку РФ

Потужна ескалація могла бути, але на сьогодні вона припинилася, а її ймовірність знизилася, вважає Зеленський.

 

Президент Володимир Зеленський оцінив імовірність повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Про це він заявив на Всеукраїнському форумі Україна 30. Безпека країни у вівторок, 11 травня.

 

Зеленський висловив переконання, що повномасштабної війни з Російською Федерацією «точно не буде».

 

«Потужна ескалація могла б бути. Я вважаю, що на сьогодні це зупинилося. Імовірність ескалації зменшилася. Віримо, що війни точно не буде, повномасштабної», — сказав Зеленський.

 

За його словами, якщо РФ піде на повномасштабну ескалацію — може початися світова війна.

 

«Я думаю, що ніхто не готовий зовсім (до повномасштабної війни. — Ред.). Я вважаю, що Росія не може на це піти. Якщо це станеться, я вважаю, що це може бути світова війна», — додав Президент.

 

У свою чергу, снайперські прицільні постріли на Донбасі майже відійшли в минуле, відзначив Президент.

 

«Про Великоднє перемир’я — про все було домовлено, Україна показала максимально своє ставлення до вирішення питання саме мирним шляхом. Не було домовлено з точки зору публікації через те, що формулювання не підходило російській стороні… Ми бачимо значне зменшення пострілів. Майже пішли в минуле снайперські прицільні постріли, саме через них було близько 30 жертв з початку року», — підкреслив Зеленський.

 

Нагадаємо, що раніше в НАТО заявили про десятки тисяч військових РФ на кордоні і в Криму. Росія залишила в регіоні багато зброї та готового до використання спорядження. Кількість військових також більша, ніж було до загострення.

 

Також повідомлялося, що Бухарестська дев’ятка обговорила агресію РФ. На саміті в Бухаресті прокоментували стягнення військ до українських кордонів і вибухи 2014 року на складі боєприпасів в Чехії.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар