Зеленський озвучив плани України у разі вторгнення РФ
-1.4 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Зеленський озвучив плани України у разі вторгнення РФ

Зеленський озвучив плани України у разі вторгнення РФ

Фото: president.gov.ua Зеленський прокоментував можливу агресію РФ

Глава держави заявив, що Україна захищатиме свою територію за будь-яких обставин. Він також визнав, що підтримка інших країн виявилася недостатньо ефективною.

Україна захищатиме свою землю та людей від будь-яких посягань, у тому числі й з боку Росії. Про це президент Володимир Зеленський повідомив в інтерв’ю La Repubblica, переклад якого у вівторок, 14 грудня, опубліковано Офісом президента.

«Українці не віддадуть своєї волі ніколи. Тим часом у Москві вже можуть відкривати музей із колекцією різноманітних засуджень», — сказав Зеленський.

Він також зазначив, що Україна вдячна за надану міжнародну підтримку, але визнав, що вона поки що не дала бажаного ефекту.

«…колективних зусиль поки не вистачає, щоб повернути російську сторону не лише до прогнозованої політики, яка була б заснована на повазі до міжнародного права та держав-сусідів, а й просто до змістовних переговорів щодо миру на сході України», — сказав Зеленський.

Він додав, що Росія використовує свої війська біля кордонів України для шантажу західних держав. Зеленський наголосив, що Україна за вісім років війни вже готова до будь-яких сценаріїв, але навряд чи це можна сказати про інші країни Європи, зокрема про Німеччину, яка заблокувала постачання зброї Україні за лінією НАТО.

Нагадаємо, Зеленський також заявив, що РФ не може вимагати від України гарантій нерозширення НАТО.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар