18.4 C
Киев
17.05.2021
Політика

Зеленський підписав указ, який відкриває нові можливості для освіти держслужбовців

Зеленський підписав указ, який відкриває нові можливості для освіти держслужбовців

Президент України Володимир Зеленський
Офіс президента України

Глава держави ухвалив таке рішення на підставі обґрунтованих пропозицій Кабінету міністрів та Державного управління справами

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 487/2020 «Про впорядкування використання об’єктів державної власності, що перебувають в управлінні Державного управління справами», за яким Національна академія державного управління при президентові України, включно з Дніпропетровським, Львівським, Одеським, Харківським регіональними інститутами державного управління, буде передана до сфери управління Міністерства освіти і науки України. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, глава держави ухвалив таке рішення на підставі обґрунтованих пропозицій Кабінету міністрів та Державного управління справами, а також за результатами розгляду звернення Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Крім того, Володимир Зеленський звернув особливу увагу на необхідність збереження науково-педагогічного та освітнього потенціалу навчального закладу, його матеріально-технічної бази, а також забезпечення подальшого провадження освітньої та наукової діяльності.

«Президент переконаний, що вже найближчим часом науково-педагогічні працівники та слухачі НАДУ посядуть гідне місце в почесній родині Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що дасть змогу поглибити міжнародний контекст освітньо-наукової діяльності, а професійний розвиток представників вищого корпусу державної служби здійснюватиметься з урахуванням найкращих вітчизняних і міжнародних практик», — зазначили в ОПУ.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів заборонив звільнення державних службовців під час карантину. За словами міністра юстиції Дениса Малюськи, на час карантину за працівниками зберігаються трудові права і оплата праці. Зокрема, це стосується, як держслужбовців, так і працівників приватного сектору.

Источник

Залишити коментар