Зеленський повернув "натуральний" пакет малюка
18.2 C
Киев
24.07.2021
Без рубрики

Зеленський повернув «натуральний» пакет малюка

Зеленський повернув "натуральний" пакет малюка

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленський підписав закон про відновлення видачі пакунків малюка

Володимир Зеленський підписав закон про видачу пакета малюка в натуральному вигляді, а не у вигляді одноразової фінансової допомоги.

 

Президент Володимир Зеленський підписав закон, що закріплює пакет малюка у вигляді одноразової натуральної допомоги. Про це повідомляє прес-служба глави держави в середу, 21 жовтня.

 

Пакет малюка буде видаватися протягом 30 днів після народження дитини. Його вартість становитиме не менше, як три розміри прожиткового мінімуму для дітей до шести років.

 

Крім того, в документі уточнюється перелік отримувачів пакунків малюка, якщо батьки відсутні. Одержувачами можуть бути усиновителі, патронатні вихователі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни новонародженої дитини.

 

При цьому видавати пакети малюка будуть у лікарнях. Якщо в медустанові немає такої допомоги, її можна отримати в органах соціального захисту за місцем проживання або перебування.

 

Нарешті, з 1 липня 2021 року батьки зможуть отримати гроші замість натуральної допомоги.

 

Раніше повідомлялося, що Кабмін планує виплачувати батькам вартість «пакета малюка». Якщо батьки дітей, що народилися у 2020 році, не отримали «пакет малюка», їм можуть компенсувати його вартість, сказано у проекті постанови Мінсоцполітики.

 

При цьому ЮНІСЕФ просить Кабмін не монетизувати «пакет малюка». За даними ЮНІСЕФ, більшість батьків підтримує саме натуральну допомогу у вигляді пакетів.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар