Зеленський привітав волонтерів зі святом
24.3 C
Киев
19.08.2022
Новини України

Зеленський привітав волонтерів зі святом

Зеленський привітав волонтерів зі святом

Зеленський побажав волонтерам міцного здоров’я, миру та благополуччя

Президент подякував волонтерам за гуманність, невтомну щоденну роботу та людяність.

Бути волонтером – це важлива та відповідальна місія, це особливий внутрішній стан людини, спосіб її мислення та життя. Про це йдеться у вітанні президента Володимира Зеленського з нагоди Міжнародного дня волонтера, оприлюдненому на його сайті у неділю, 5 грудня.

«Сприяння української армії, підтримка лікарів, допомога дітям, які залишилися без батьківського піклування, громадянам, які постраждали внаслідок російської агресії на сході нашої країни, і багато інших милосердних справ реалізуються завдяки активності та самовідданості українських волонтерів», – зазначив глава держави.

За його словами, багато хто приєднався до волонтерського руху за останні роки, а потім систематизував свою діяльність, створив благодійні фонди і навіть став частиною світової волонтерської спільноти.

«Впроваджуючи десятки проектів і витрачаючи майже весь свій вільний час на те, щоб комусь допомогти, ви не чекаєте прибутку, визнання чи посади. Найкраща винагорода для волонтера – врятовані життя та долі людей», – наголосив президент.

Зеленський зазначив, що в цей дуже складний час саме активна громадянська позиція волонтерів, невичерпна енергія та вміння спрямовувати її на допомогу, небайдужість до чужого горя та важка повсякденна праця дають віру та впевненість у нашу перемогу та світле майбутнє держави.

Він подякував волонтерам за гуманність, невтомну щоденну роботу та людяність та побажав міцного здоров’я, миру та благополуччя.

Нагадаємо, волонтери мають найбільшу довіру в Україні. Вони суттєво випереджають армію та церкву.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар