Зеленський призначив послів у п'яти країнах
-2.1 C
Киев
21.01.2022
Новини України

Зеленський призначив послів у п’яти країнах

Зеленський призначив послів у п'яти країнах

Фото: Пресс-служба президента Украины Володимир Зеленський поступово оновлює склад послів України

За сумісництвом Президент призначив посла в Італії послом на Мальті, посла в Сінгапурі – послом у Брунеї.

 

Президент Володимир Зеленський призначив послів України в Сербії, Нідерландах, В’єтнамі, Брунеї та на Мальті. Відповідні укази №643/2021 – №647/2021 опублікував сайт глави держави в понеділок, 13 грудня.

 

 

 

Зокрема, українським послом у Сербії призначено Володимира Толкача. Попередньо із цієї посади звільнено Олександра Александровича (указ №641/2021).

 

Також Зеленський призначив послом у Нідерландах Максима Кононенка. А Олександр Гаман став послом у В’єтнамі, водночас попередньо його було звільнено з посади представника України при Організації Чорноморського економічного співробітництва за сумісництвом (указ №642/2021).

 

Крім того, Президент призначив за сумісництвом посла в Італії Ярослава Мельника послом на Мальті, посла у Сінгапурі Катерину Зеленко – послом у Брунеї.

 

Нагадаємо, у серпні Зеленський призначив нових послів у трьох європейських країнах – Ліхтенштейні, Сан-Марино й Андоррі.

 

А наприкінці липня Президент призначив послів України в Індонезії, Австрії та Танзанії. Також призначено главу місії України при НАТО.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар