-10.8 C
Киев
07.02.2021
Політика

Зеленський розповів, чому «трохи злий на Трампа»

Зеленський розповів, чому "трохи злий на Трампа"

Володимир Зеленський
Офіс президента України

Він вважає, що публікувати стенограму телефонної розмови було неправильним з боку Трампа

Президент України Володимир Зеленський розповів, що трохи злий на експрезидента США Дональда Трампа через опубліковану стенограму телефонної розмови між ними. Про це він розповів в інтерв’ю програмі Axios.

«Я не хотів, щоб мене чи Україну потім звинуватили, що ми залучені у внутрішню політику США, впливаємо на цю політику, впливаємо, не дай боже, на вибір вільного американського народу. Я цього не хотів, і тому дійсно робив усе, щоб Україна не була в це втягнута. І вона майже не була в це втягнута…

Але для мене були не дуже зрозумілі речі, коли була опублікована наша розмова. Я вважаю, що це дуже неправильно. І опублікувала це не Україна. Я б ніколи цього не допустив», — сказав він.

До того ж, Зеленський запевнив, що під час його розмови з Трампом жодного тиску не було і він не втручався у розслідування по справі Burisma.

«Трамп не тиснув на мене, і я ніколи такого не скажу… Для мене було найголовнішим зберегти наші відносини, щоб ми чули, що одна країна підтримує іншу. Так, була розмова, піднімалися ті чи інші теми. І я дійсно відкритий. Якщо є ті чи інші кримінальні кейси, правоохоронці в будь-якому разі мають це розслідувати. Я не хочу їх зупиняти чи, навпаки, увімкнути акселератор цих подій. Вони повинні виконувати свою роботу», — додав президент.

Новини за темою: Зеленський виступив проти повернення Україні статусу ядерної держави

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський виступив за приєднання президента США Джо Байдена до переговорів з Росією щодо ситуації на Донбасі і в Криму.

Источник

Залишити коментар