2.4 C
Киев
02.01.2021
Новини України

Зеленський розповів про повернення українок із Сирії

Зеленський розповів про повернення українок із Сирії

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official В Україну з Сирії повернулися жінки, чиї чоловіки воювали за ІДІЛ

Президент України наголосив, що Україна завжди буде повертати додому всіх своїх громадян, де б вони не потрапили в біду.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував повернення дев’яти громадян України, які перебували в таборах для цивільних осіб у Сирії в своєму телеграм-каналі.

«Додому нарешті повернулися наші громадяни з Сирії — це жінки з дітьми. Кілька років їх утримували в надзвичайно жахливих умовах в таборах для переміщених осіб. Там, де немає життя і де пекло стає повсякденністю», — написав Володимир Зеленський.

За його словами, «для держави це було одним з найскладніших завдань останнього часу — дістати їх звідти. Для цього працювали і наші дипломати, і спецслужби України, і партнерські спецслужби. Це про реальну, а не фейкову спецоперацію».

Зеленський пояснив, що роботу з повернення ускладнювали інтенсивні бойові дії на території Сирії, а потім істотне обмеження через пандемію.

Президент зазначив, що «Україна завжди буде повертати додому всіх своїх громадян, якими б вони не були і де б не потрапили в біду. Це аксіома. Спочатку — додому, а потім вже розбираємося по суті».

Нагадаємо, з табору аль-Холл в Сирії, де утримували сім’ї бойовиків Ісламської держави, звільнили двох громадянок України з дітьми.

Також повідомлялося, що українців з табору біженців Аль-Холл у Сирії перевірять на зв’язки з ІДІЛ.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар