Зеленський скликав термінове закрите засідання РНБО: Що будуть обговорювати
23.8 C
Киев
05.08.2021
Без рубрики

Зеленський скликав термінове закрите засідання РНБО: Що будуть обговорювати

Зеленський скликав термінове закрите засідання РНБО: Що будуть обговорювати

Володимир Зеленський


Офіс президента

На засіданні президент запропонує законопроєкти, які надалі запобігатимуть таким ситуаціям

Президент України Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на нові загрози та виклики національній безпеці та обороні країни. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Як зазначається, президент запропонує членам РНБО обговорити ситуацію, яка склалася в національній безпеці країни, та ухвалити відповідні рішення. Необхідні законопроекти, які в подальшому запобігатимуть виникненню подібних кризових ситуацій, будуть напрацьовані й подані Главою держави до Верховної Ради як невідкладні.

«Нищівні удари, які завдаються досягненням країни у сфері боротьби та ефективної протидії корупції в Україні, не можуть залишатися поза увагою. Необхідна негайна та жорстка оцінка рішенням окремих суб’єктів, дії яких стають дедалі суспільно небезпечнішими», – заявив Президент.

Новини за темою: Конституційний суд заблокував призначення переможців місцевих виборів, — НАЗК

Нагадаємо, Конституційний суд України скасував право НАЗК перевіряти декларації та виявляти конфлікт інтересів. Зокрема, повноваження НАЗК стосовно перевірки декларацій суд визнав такими, що не відповідають Конституції України.

Пізніше там заявили, що КС скасував електронне декларування, щоб захистити суддів від тиску на них органами виконавчої влади. КСУ не міг виділити у своєму рішенні право не перевіряти декларації тільки суддів, тому скасував цю норму для всіх категорій чиновників. 

Источник

Залишити коментар