Зеленський терміново скликав РНБО
27.5 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Зеленський терміново скликав РНБО

Зеленський терміново скликав РНБО

Фото: president.gov.ua Рішення КС щодо скасування відповідальності за недостовірне декларування доходів чиновників Зеленський розцінив як загрозу національній безпеці

Президент скликав РНБО для визначення заходів невідкладної реакції на нові загрози і виклики національній безпеці і обороні.

 

Рада національної безпеки і оборони проведе термінове закрите засідання за ініціативою президента Володимира Зеленського. Про це в четвер, 29 жовтня, повідомив офіс президента.

Зеленський скликав РНБО для визначення заходів невідкладної реакції на нові загрози і виклики національній безпеці і обороні, зазначається в повідомленні.

«Змушені констатувати, що останнім часом з’явилися ознаки того, що окремі суб’єкти намагаються переглянути ключові частини суспільного договору в Україні, що передбачають нульову толерантність до корупції і будь-якої непрозорості в державному управлінні», — наголосили в офісі президента.

Законопроекти для запобігання подібних ситуацій будуть напрацьовані і представлені президентом до Верховної Ради як невідкладні.

Як повідомлялося, кандидати, які перемогли на виборах, не зможуть вступити на посаду мерів і голів територіальних громад через рішення Конституційного суду, який заблокував перевірки достовірності декларацій про доходи та майно чиновників, в тому числі і місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше судді КС на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. Також КС визнав надмірними повноваження НАЗК.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар