Зеленський відповів на звинувачення режисера з РФ у поставках зброї Баку
11.3 C
Киев
06.05.2021
Новини України

Зеленський відповів на звинувачення режисера з РФ у поставках зброї Баку

Зеленський відповів на звинувачення режисера з РФ у поставках зброї Баку

Володимир Зеленський і Сарік Андреасян (архівне фото)

Він нагадав, що подібні фейки з’являлися і раніше на тлі військових конфліктів на Донбасі і Сирії, а тепер — у зв’язку з Нагірним Карабахом.

Президент Володимир Зеленський відреагував на звинувачення російсько-вірменського кінорежисера Саріка Андреасян про військову допомогу і постачання фосфорних бомб, які Україна нібито постачає в Азербайджан. Про це глава держави написав у вівторок, 3 листопада, в своєму Telegram-каналі.

Він також попросив Андреасяна не поширювати російських фейків.

Президент зазначив, що Україна ніколи і нікуди не постачала жодних фосфорних бомб.

«Такі вкидання з’являються не вперше. Спочатку так брехали про Україну і війну на Донбасі. Потім так брехали про Україну і війну в Сирії. Тепер це з’явилося в контексті війни в Нагірному Карабасі. І все роблять одні й ті ж люди», — заявив Зеленський.

Він висловив обурення тим, що кінорежисер вирішив зробити таку заяву і заявив, що Україна ніколи не виступала за ескалацію конфлікту.

«Де ж ти був, коли війна прийшла в Україну і коли гинули наші діти? Коли гинули громадяни України вірменського походження, а їх не один і не два, а десятки! Що особисто ти сказав тоді проти агресії? Нічого? Розумію. Тому що це була не твоя війна! А сьогодні страшно стало, бо цей жах прийшов і в твій дім», — заявив Зеленський.

Перед цим Андреасян звернувся до Зеленського, заявивши, що в зв’язку з військовою допомогою Азербайджану, в української влади «руки в крові». Він заявив, що із Зеленським знайомий багато років — більше того, вони були друзями. Але тепер, за словами Андреасяна, він більше не може пишатися цією дружбою.

Зеленський висловив позицію України щодо Карабаху

Нагадаємо, напередодні в Баку заговорили про «визнання поразки» Вірменії у Карабасі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар