Зеленський відповів тим, хто радіє з його хвороби
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини України

Зеленський відповів тим, хто радіє з його хвороби

Зеленський відповів тим, хто радіє з його хвороби

Фото: president.gov.ua Президент побажав здоров’я своїм політичним опонентам

Коронавірус не може бути причиною для радості, навіть коли хворіють опоненти, підкреслив Президент.

 

Висловлювання супротивників Президента Володимира Зеленського щодо його захворювання на коронавірус знаходяться за межею людяності. Таку думку Зеленський висловив у соцмережі в понеділок, 9 листопада, коментуючи поведінку тих, хто зрадів новині про його зараження.

 

 

 

«Що ж, на мій погляд, це люди з ампутованою совістю, і вони доводили це неодноразово. Мені нема чого про них сказати. Крім одного: зло повертається обов’язково, і у стократ», — зазначив він.

 

Коронавірус не може бути причиною для радості, навіть коли хворіють опоненти, підкреслив Президент. За його словами, це дуже підступна інфекція і головна її небезпека в тому, що негативні наслідки можуть проявитися з часом.

 

«Тому нікому цього не хотів і не побажаю. Навпаки, я особисто щиро всім, у тому числі політичним опонентам, бажаю тільки здоров’я і обов’язкового одужання», — резюмував Зеленський.

 

Як повідомлялося раніше, Президент Володимир Зеленський отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Глава держави почувається добре і буде продовжувати виконувати свої обов’язки в дистанційному режимі на самоізоляції.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар