-10.8 C
Киев
07.02.2021
Політика

Зеленський виступив проти повернення Україні статусу ядерної держави

Зеленський виступив проти повернення Україні статусу ядерної держави

Президент України Володимир Зеленський
Офіс президента України

Гарант запевнив, що це завадить побудувати демократичну та цивілізовану країну

Президент Володимир Зеленський переконаний, що Україна не повинна повертати статус ядерної держави. Про це Зеленський повідомив в інтерв’ю Axios, опублікованому на сайті Офісу президента.

Зокрема, глава держави наголосив на прагненні народу побудувати демократичну та цивілізовану країну. Тому, за словами Зеленського, українці «повинні не перетворюватися з людей на звірів». 

«Я вважаю, що сьогодні це (повернення ядерного статусу Україні, — ред.) неправильно робити. З усіма мінусами демократії, з усіма мінусами ядерного роззброєння, з усіма викликами, які були і є у нас, коли забрали нашу територію і вбили 14 тисяч людей, – все-таки, якщо ми хочемо побудувати демократичну, цивілізовану країну, ми повинні йти за світовим законом, повинні залишатися людьми», — наголосив президент. 

Новини за темою: Росія продовжила ядерну угоду з США. Путін підписав закон

Нагадаємо, раніше заступник постійного представника України в ООН Юрій Вітренко заявив, що Росія може розгорнути ядерний потенціал на території окупованого Криму, в результаті півострів буде перетворено на військову базу. 

Источник

Залишити коментар