Зеленський вручив композитору Покладу орден із присвоєнням звання Героя
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини України

Зеленський вручив композитору Покладу орден із присвоєнням звання Героя

Зеленський вручив композитору Покладу орден із присвоєнням звання Героя

Фото: Пресс-служба президента Украины Поклад отримав високу нагороду з рук Зеленського

Композитор і опермейстер Ігор Поклад є автором понад 150 пісень. Також він плідно працював у кіно з відомими режисерами.

 

Президент Володимир Зеленський зустрівся з композитором Ігорем Покладом і вручив йому орден Держава із присвоєнням звання Героя України. Про це в понеділок, 13 грудня, повідомляє прес-служба глави держави.

 

«Присвятивши своє життя музичному мистецтву, Ви стали справді майстром. Без перебільшення, Ваша музика є голосом України. Ваші пісні звучать по всьому світу. Ці композиції відносяться до найкращих перлин національного духовного надбання, без яких неможливо уявити сучасну українську культуру», – сказав Зеленський, коли говорив до композитора.

 

Композитор і опермейстер Ігор Поклад є автором понад 150 пісень, у тому числі – музичних вистав Конотопська відьма, Різдвяна ніч, Москаль-чарівник, Засватана – невінчана, Таке єврейське щастя, Чмир, рок-опери Ірод та інших.

 

Поклад плідно працював у кіно з режисерами Леонідом Биковим, Андрієм Бенкендорфом, Миколою Засєєвим у більш ніж 40 художніх і телефільмах. Написав музику до анімаційних стрічок «Як козаки…», Енеїда та інших.

 

Нагадаємо, 9 грудня стало відомо, що Президент Зеленський надав звання Героя України композитору Ігорю Покладу. Відповідний указ №628/2021 було опубліковано на сайті глави держави. Того дня Покладу виповнилося 80 років.

 

Раніше Зеленський присвоїв звання Героя України і вручив орден Золота Зірка добровольцю Правого сектору Дмитру Коцюбайлу, позивний Да Вінчі.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар