Зеленський заявив про створення п'яти медмістечок
16.4 C
Киев
17.05.2021
Новини України

Зеленський заявив про створення п’яти медмістечок

Зеленський заявив про створення п'яти медмістечок

Фото: Пресс-служба президента Украины Володимир Зеленський під час візиту в Донецьку область

Загальний кошторис обласної багатопрофільної лікарні в Краматорську — 8 млрд гривень. Вона стане флагманським проектом з будівництва п’яти медичних містечок по всій Україні.

 

Президент Володимир Зеленський анонсував створення п’яти медичних містечок в Україні. Про це він сказад у ході робочого візиту в Донецьку область, повідомляє прес-служба держави в п’ятницю, 23 жовтня.

 

 

Так, у ході візиту Зеленському представили план будівництва обласної багатопрофільної лікарні в Краматорську, яка повинна стати флагманським медичним проектом з будівництва п’яти медичних містечок по всій країні.

 

Така медустанова зможе забезпечити якісною високоспеціалізованою медичною допомогою більш як 2,5 млн жителів Донецької, Луганської та Харківської областей.

 

Зазначено, що вартість першої черги будівництва становить 5,9 млрд гривень, загальний кошторис — 8 млрд гривень. Почати будівництво планують у першому кварталі 2021 року за наявності відповідного фінансування.

 

«У нас є завдання — зробити п’ять медичних містечок по Україні. Ми їх зробимо», — сказав президент.

 

Зеленський також акцентував увагу на необхідності пошуку і позабюджетних шляхів фінансування для будівництва всього містечка одночасно, а не поступово, чергами протягом декількох років.

 

Напередодні Зеленський заявив, що в Україні розробляють унікальну вакцину проти коронавірусу і пообіцяв, що готовий випробувати її на собі.

 

Також стало відомо, що Україна розробляє COVID-вакцину з американцями. Найближчим часом її почнуть випробовувати на людях.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар