Зеленський записав термінове звернення до фракції
17.6 C
Киев
28.09.2022
Новини України

Зеленський записав термінове звернення до фракції

Зеленський записав термінове звернення до фракції

Зеленський звернувся до депутатів від Слуги народу

Глава держави попередив про небезпеку кривавого хаосу і смерті країни, в зв’язку з чим зажадав від «слуг народу» рішучих дій.

Президент Володимир Зеленський записав для фракції Слуга народу аудіозвернення, в якому говориться, що пора робити складний, але обов’язковий вибір. Про це в понеділок, 2 листопада, повідомляє ЛБ з посиланням на джерела у фракції.

Зазначається, що повідомлення надійшло в партійний чат Слуги народу.

«Дивна поведінка суддів Конституційного суду в лічені години поставила країну на грань катастрофи. Або країна знову буде втягнута в кривавий хаос, або держава знову як система прозорих правил і домовленостей припинить своє існування. Або ми нарешті станемо дійсно потужною політичною силою і скажемо своє слово — «ні». Ні брехні», — йдеться у зверненні президента до нардепів.

Зеленський нагадав, що трохи більше року тому «вдалося шокувати стару корупційну політику». Президент заявив, що не сумнівається, що нардепів будуть спокушати і ламати сторонні сили, навіть всередині фракції.

«Час вимагає від нас правильних емоцій і сміливості… Сьогодні треба показати свою єдність, показати, що ми партія, яка вміє битися за себе, за своє ім’я, за свою політику. Невже ви не бачите, що інші партії, які ще вчора повинні були піти в небуття, стоять осторонь і сміються. Може, доведемо, що ми набагато сильніші?» — заявив він.

Глава держави додав, що бій іде за імідж і репутацію України, за незворотність змін і неповернення «до вчорашнього дня».

«Ми або доведемо, що є справжньою партією, яка вміє об’єднуватися, або доведемо, що такі ж, як усі… За підсумками сьогоднішніх ваших рішень, голосувань, будемо приймати глобальні рішення, спробуємо жорстко перезавантажити всю систему», — зазначив президент.

Він заявив, що «треба прийняти жорсткі рішення щодо Конституційного суду. Обов’язково. Це навіть не прохання. Жодних прохань, коли знищують цінності. Проживемо і без прохань».

«Історія не судить переможців. І якщо я вирішу, що шлях розв’язання кризи можливий тільки через запропонований закон — треба обов’язково підтримати», — заявив він, додавши, що якщо буде знайдений інший, менш конфліктний шлях — буде інше рішення.

Нагадаємо, сьогодні ввечері Слуга народу збереться на засідання щодо КСУ.

Також вранці в парламенті спікер Разумков зібрав голів фракцій на нараду щодо законопроекту стосовно КСУ.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар