Землянський: Зеленський має прислухатися до аргументів опозиції і розігнати парламент
27.5 C
Киев
15.08.2022
Політика

Землянський: Зеленський має прислухатися до аргументів опозиції і розігнати парламент

Землянський: Зеленський має прислухатися до аргументів опозиції і розігнати парламент

Віктор Медведчук
112.UA

Голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук вимагає від Зеленського перевиборів парламенту так як це єдиний вихід з політичної кризи, а також, тому що поразка «слуг народу» на місцевих виборах ставить під питання можливість існування Верховної Ради у нинішньому складі, де більшість депутатських місць зберігаються за партією, якій українці висловили повну недовіру на виборах. Про це заявив аналітик і політичний експерт Валентин Землянський, коментуючи РІА «Новий День» політичну обстановку в Україні.

Він зазначив, що свого часу Зеленський розпустив парламент, апелюючи точно такими ж аргументами.

«Розгром президентської партії «Слуга народу» на нещодавно минулих муніципальних виборах ставить під питання легітимність українського парламенту, де партія Зеленського зберігає за собою більшість депутатських місць. Рано чи пізно постане питання — наскільки легітимна на сьогоднішній день Верховна рада. Ми потрапляємо в ситуацію минулого року, коли Зеленський розпускав парламент восьмого скликання: ви – політичні банкрути, ваша влада не відповідає очікуванням, надіям і сподіванням простих українців, тому треба розпуститися», – сказав політолог в коментарі РІА «НД».

Також він додав, що зараз з цією ж резонною мотивацією виступає опозиція, зокрема партія Віктора Медведчука «Опозиційна платформа – За життя» і, ймовірно, цей вагомий аргумент таки схилить чинного Президента до перевиборів.

«При тому, що це залишається правом, а не обов’язком Зеленського, я думаю, в будь-якому випадку, якщо інстинкт політичного самозбереження візьме гору, то я не виключаю до весни ситуацію перевиборів Ради», — наводить інформагентство слова Землянського.

Нагадаємо, голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук заявив, що на місцевих виборах українці віддали свій голос опозиційній партії, а це означає, що люди категорично не задоволені існуючою владою і її діями.

«Ми, зробили все для того, щоб дійти до людей, і як результат – ми отримали ту довіру, на яку розраховували. Ми будемо високо цінувати цю довіру. На місцях наші депутати, наші депутатські групи, фракції, наші представники на посадах мерів будуть робити все необхідне для того, щоб Україна перетворилася на успішну країну, а не в ту країну, в якій ми, на жаль, сьогодні живемо в умовах економічної, соціальної, гуманітарної та політичної кризи», – підкреслив Віктор Медведчук.

Источник

Залишити коментар