ЗМІ дізналися, хто відмовив Трампа від ідеї помилувати самого себе
-3.2 C
Киев
07.03.2021
Новини світу

ЗМІ дізналися, хто відмовив Трампа від ідеї помилувати самого себе

ЗМІ дізналися, хто відмовив Трампа від ідеї помилувати самого себе

Юристи Трампа відрадили його від ідеї помилувати самого себе

Оголошення Трампом про помилування самого себе могло вважатися непрямим підтвердженням його провини, вирішили в його оточенні.

Президента США Дональда Трампа вмовили не оголошувати про помилування самого себе його юристи. Про це повідомляє CNN в середу, 20 січня.

Оголошення Трампом про помилування самого себе може вважатися непрямим підтвердженням його провини, вважає юрисконсульт Білого дому Пет Чиполлоне.

Аналогічну думку висловив адвокат Ерік Хершманн, котрий входив у захист Трампа під час першої процедури імпічменту, за підсумками якої Трампа виправдали.

Також адвокати наполягли на тому, щоб Трамп відмовився від оголошення про дострокове помилування низки конгресменів-республіканців, які брали участь 6 січня в мітингу на його підтримку.

Нагадаємо, що раніше Трамп востаннє звернувся до нації. Чинний президент США Дональд Трамп в прощальній промові перерахував свої досягнення під час перебування на посаді, «якими він пишається».

Також повідомлялося, що Трамп залишить Вашингтон з «ядерною валізою». Американський лідер полетить зі столиці США в статусі президента, скориставшись «бортом номер один», що передбачає наявність там «ядерної валізи».

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар