ЗМІ дізналися ім'я власника PornHub
-21.6 C
Киев
20.01.2021
Новини світу

ЗМІ дізналися ім’я власника PornHub

ЗМІ дізналися ім'я власника PornHub

Фото: Getty Images Стало відомо ім’я власника PornHub

Про бізнесмена Бернарда Бергемара, який є найбільшим власником і бенефіціаром MindGeek, не знає навіть Google.

 

На тлі скандалу навколо найбільшого порносайту PornHub спливло ім’я власника компанії MindGeek, якій належить відеохостинг. Про це йдеться в статті Financial Times, яку наводить видання Ars Technica.

 

Як стверджують журналісти, PornHub, RedTube, YouPorn, а також ряд інших популярних ресурсів і студій, пов’язаних з порнографією, належать американському бізнесменові Бернарду Бергемару.

 

Відзначається, що раніше його ім’я було відоме лише деяким топ-менеджерам MindGeek. Бергемар був настільки непублічною особистістю, що при запиті його імені Google видавав лише три результату.

 

Він не фігурує в корпоративній документації порнокомпаній і відмовився від розмови з FT, проте відразу кілька джерел підтвердили, що завдяки складній структурі, що включає акції дочірніх компаній, контрольованих MindGeek, Бергемар є найбільшим власником і бенефіціаром групи.

 

У Pornhub також відмовилися коментувати цю інформацію.

 

Нагадаємо, 4 грудня в NYT вийшла стаття про те, як Pornhub заробляє на відео з дітьми. Автор поділився історіями дівчат, ролики з якими з’явилися на порносайті без їх згоди і були зроблені до повноліття.

 

Після публікації платіжні системи Visa і Mastercard відмовилися співпрацювати з Pornhub.

 

Через скандал відеохостинг видалив мільйони відео від неперевірених користувачів, а також змінив політику завантаження нового контенту.

 

Щоб вирішити проблему з оплатою преміум-акаунтів, PornHub відмовився від прийому реальних грошей і перейшов на платежі криптовалютою.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар