ЗМІ: На виборах в ОТГ Кіровоградської області перемагає екснардеп, судимий за вбивство
20.5 C
Киев
23.06.2021
Політика

ЗМІ: На виборах в ОТГ Кіровоградської області перемагає екснардеп, судимий за вбивство

ЗМІ: На виборах в ОТГ Кіровоградської області перемагає екснардеп, судимий за вбивство

Віктор Лозинський. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Головою Підвисоцької об’єднаної територіальної громади може стати Віктор Лозинський

Колишній депутат Верховної Ради України Віктор Лозинський, якого засудили за вбивство в 2009 році, за попередніми даними, отримує більшість голосів на виборах голови Підвисоцької об’єднаної територіальної громади. Про це повідомляє BBC з посиланням на місцеву виборчу комісію.

«Лозінський Віктор Олександрович впевнено виграв вибори на посаду керівника Підвисоцької ОТГ Голованівського району Кіровоградської області», – повідомили у виборчій комісії, зазначивши, що оформлення протоколів наразі триває.

Зараз Підвисоцька ОТГ належить до Голованівського району, де в 2009 році сталось вбивство. В ній живуть 4,79 тис. виборців.

До слова, ексдепутат Віктор Лозінський йшов на вибори як самовисуванець.

Довідка:

Віктор Лозинський був народним депутатом 6 скликання від партії «Батьківщина».

Влітку 2009 року проти нього та ще кількох осіб порушили кримінальну справу у зв’язку із загибеллю Валерія Олійника поблизу селища Голованівськ. Навесні 2011 року суд визнав Лозинського винним у вбивстві і засудив до 15 років позбавлення волі. Він мав вийти на волю в 2025 році.

Згодом вирок пом’якшили до 14 років, а у 2013 році Вищий спецсуд змінив статтю обвинувачення з вбивства на хуліганство, що зменшило строк ув’язнення до 10 років.

У червні 2014 року Лозинського звільнили «за станом здоров’я», а з часом суд повернув його до колонії.

У 2016 році завдяки «закону Савченко», згідно з яким, день у слідчому ізоляторі рахується за два дні у в’язниці, Лозинський вийшов на волю.

Нагадаємо, у Кропивницькому районі Кіровоградської області спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА подали заяву на членів ДВК за перешкоджання зйомці під час виборів, а у відповідь отримали заяву щодо перешкоджання роботі комісії.

Источник

Залишити коментар