Знайдено підводний човен "загубленого флоту Гітлера"
22.2 C
Киев
30.07.2021
Без рубрики

Знайдено підводний човен «загубленого флоту Гітлера»

Знайдено підводний човен "загубленого флоту Гітлера"

Фото: Twitter

Німецький підводний човен U-20 гітлерівського флоту виявили біля північного узбережжя Туреччини. Субмарина була знайдена дайверами. Піднімати її не планують.

Підводний човен U-20 із «загубленого флоту» фюрера Третього рейху Адольфа Гітлера виявили аквалангісти біля узбережжя Туреччини в Чорному морі. Судно, вкрите мулом, піском, водоростями, лежить на глибині 20 метрів, пише Hurriyet.

«U-20 — один з втрачених підводних човнів Гітлера. Свідок Другої світової війни біля ​​Сакар’я Карасу. Ми повинні захистити цю історію і зробити човен об’єктом дайвінг-туризму», — наголосив професор Мехмет Емін Бірпінар.

Піднімати з дна судно не планують, його очистять і перетворять на об’єкт для підводного туризму. Підводний човен оглядають водолази.

U-20 — не єдиний затоплений підводний човен. Так, у 2008 році стало відоме місце розташування субмарин U-19 і U-23, що перебувають на глибині близько 500 метрів за п’ять кілометрів від міст Зонгулдак і Агва.

Підводні човни входили до складу 30-ї флотилії Крігсмаріне.

У Товаристві морської археології заявили, що субмарини — вельми значуща знахідка, оскільки вони були запечатані і повинні ідеально зберегтися всередині, що унікально для техніки часів Другої світової війни.

Підводні човни були затоплені в 1944 році у зв’язку з наближенням радянських військ до румунського порту Констанца.

Нагадаємо, що в Японії показали новий підводний човен Великий кит. Субмарина Taigei стала 22-м судном японського підводного флоту Морських сил самооборони країни.

Раніше повідомлялося, що підводний човен з п’ятьма тоннами кокаїну виявили в Панамі. На підводному човні перебував екіпаж з чотирьох громадян Колумбії, які перевозили п’ять тонн наркотиків.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар