Знову в лихі 90-ті: Що чекає Дніпро, якщо Краснов стане мером (Відео)
17.6 C
Киев
28.09.2022
Політика

Знову в лихі 90-ті: Що чекає Дніпро, якщо Краснов стане мером (Відео)

Знову в лихі 90-ті: Що чекає Дніпро, якщо Краснов стане мером (Відео)

Керівник громадської організації «Громадська сила» Загід Краснов


Фото з відкритих джерел

У другий тур місцевих виборів 2020 року в Дніпрі на пост глави міста, найімовірніше, вийдуть два кандидати — чинний мер Борис Філатов і Загід Краснов, який за результатами першого туру відстає від нього більш ніж втричі. Багато експертів вже зробили свої прогнози і висловилися з приводу можливих результатів подій при перемозі одного з кандидатів, передає «Наше Місто».

Про кримінальне минуле Загіда Краснова не раз писали Місцеві та загальнонаціональні ЗМІ. На думку експертів, це одна з головних причин, яка завадить йому виграти виборчу гонку на пост мера міста.

«Шановні видання, такі як «Обозреватель», «Лівий берег», «Цензор», писали багато статей про те, що він, по-перше, має кримінальне минуле і був пов’язаний з багатьма рекетирськими угрупованнями. По-друге, у нього дуже неоднозначна політична кар’єра. Коли він в деякому роді перебував при владі в Дніпрі, це закінчилося масовим розподілом землі», сказав політолог Ігор Рейтерович.

За словами політтехнолога Олексія Голобуцького, навіть скупка голосів не допоможе Загіду Краснову перемогти в місцевих виборах проти чинного мера Дніпра.

Дата другого туру поки не відома. Попередньо, вона може бути призначена на 15 або 22 листопада.

Нагадаємо, нещодавно Дніпровська журналістка Юлія Мельник публічно заявила, що наближені лідера «Громсили» організували масову скупку голосів в обласному центрі.

Источник

Залишити коментар